Neden Dentart?

‘’Her bir tedavi bizim odak noktamızdır.’’

Dentart 1999 yılında Kadıköy Koşuyolu’nda kurulmuştur. Klinikte Diş Hekimliği’nin tüm tedavi hizmetleri verilmektedir;

Genel olarak dünyada diş hekimliği ve diş hekimleri ;

Modern dünyadaki ileri düzey diş hekimliğini takip etmek zorundalar…

Her yıl mutlaka bilgiler güncellenmelidir. Sürekli diş hekimliği eğitimi en önemli unsurlardandır.

İleri tanı teknikleri dişhekimliğinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Artık Diş hekimliğinde son teknolojiler kullanılmaktadır.

Hastalara uygun, geniş diş tedavisi seçenekleri sunulur.. Sonuç tedavi seçeneğine doktorunuzla beraber karar verirsiniz.

İmplant, Estetik Diş Hekimliği ve diş hekimliğindeki diğer tüm branşlarda uzmanlaşmış, eğitimli diş hekimi kadrosu çok önemlidir. Diş hekimliği interdisipliner bir çalışma gerektirir.

İleri düzey hijyen standartları kullanılarak steril edilmiş ekipmanlar ve tedavi materyalleri zaten modern dişhekimliğinin olmazsa olmazıdır.

Tedavi korkusu olan hastalar için ağrıyı azaltan anestezi cihazlarının ve bilinçli sedasyon ( gülme gazı) cihazlarının dişhekimliğinde kullanımı yaygınlaşmıştır. Gerektiğinde, biz de anlaşmalı olduğumuz hastanelerde, genel anestezi altında, her türlü diş ameliyatları ve tedavilerini ekibimizle birlikte uygularız.

Dental laboratuarlar da farklı branşlarda uzmanlaşmışlardır. Artık tek bir laboratuarla çalışmak doğru değildir. Konusunda uzmanlaşmış dental labaratuarlar tüm kliniklerde ekibin en önemli parçalarındandır.

​YURTDIŞI HASTALARIMIZA HATIRLATMA:

Yurtdışı hastalarımıza da onların ihtiyaçlarına uygun olarak özel hizmetlerimiz bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.dentart.com u ziyaret ediniz.

Ücretleri karşılaştırırken Avrupa ve Amerika’ daki en gelişmiş kliniklerdeki fiyatlarla karşılaştırınız. Gelişmiş ülkelerdeki normal standartdaki klinikler ile karşılaştırma yapmak yanıltıcı olacaktır.

Türkçeyi iyi konuşamayan hastalarımız için farklı dillerde hizmet sunmaktayız. Daha fazla bilgi icin www.dentart.com’u ziyaret ediniz.

Biz Dentart’ ta,

Diş tedavilerin yanı sıra, randevularınızın ayarlanması, seyahat yardımı, rezervasyon, konaklama ve kendi dilinizde çeviri hizmetleri dahil olmak üzere uluslararası hastalar için her türlü özel hizmeti bir bütün olarak veren bir ekibe sahibiz. Daha fazla bilgi için, www.dentart.com web sitemizi inceleyebilirsiniz.