Yardıma mı ihtiyacınız var? Sorularınızı Cevaplayalım

Asistanlarımız

Gamze Terzibali – Klinik Koordinatorü

Halkla İlişkiler ve Yönetici Asistanlığı görevindedir. Hastalarımızın randevuları, doktorlarımız ile olan görüşmeleri, tedavi sonrası hasta takibinde klinik yönetimine destek olmaktadır. Halkla İlişkiler ve Yönetici Asistanlığı konularında eğitimlere devam etmektedir.

gamze@dentart.com.tr

Çiğdem Altan –  Diş Hekimi Asistanı 

2004 yılında Dentart ‘da çalışmaya başlamıştır. Tüm dişhekimliği ile ilgili tedavilerin yanısıra diş beyazlatma, laminate hastalarının ön hazırlığında, laminatelerin yapıştırılmasında Diş Hekimi Betül Yurteri ile birlikte çalışmaktadır. Diş hekimi asistanı olarak estetik diş hekimliği konusunda kendisini geliştirmiştir. Konusundaki en son teknikler ve materyal kullanımında ileri düzeyde bilgiye sahiptir. Bunların yanı sıra botox ve alt ⅓ facial rejuvenation tedavilerini de asiste etmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı Dental Teknikerlik diploması vardır.

cigdem@dentart.com.tr

Ayşe Yıldız – Diş Hekimi Asistanı

2008 yılından beri Dentart‘ da implant ve diğer cerrahi tedavilerinde Diş Hekimi Burak Bayrak ile beraber çalişmaktadır. İmplant setlerinin hazırlanması, hastanın hazırlanması, implant cerrahisi, implant üstü protezlerin laboratuar takibi, hastaya implant ile ilgili bilgi verilmesi ve implant hastalarının kontrol takiplerinin yapılması konularından sorumludur. Sağlık Bakanlığı onaylı Dental Teknikerlik diploması vardır.

ayse@dentart.com.tr

Cemile Şensoy– Diş Hekimi Asistanı

2006 yılından beri Dentart’ da çelışmaktadır.  Tecrübeli bir ortodonti assistanımızdır. Ortodonti hastalarımızın takibinden sorumludur. Aynı zamanda periodontoloji tedavilerine de girmektedir.

cemile@dentart.com.tr

Nahide Kurt – Poliklinik Görevlisi  

Polikliniğin bakımı, temizliği ve ikramlarından sorumludur. Günlük rutin görevlerini başarıyla yaparak temiz ve düzenli bir ortamda hastalarımıza hizmet vermemize yardımcı olmaktadır..